SPOLUPRACUJEME

U Ajky

(online kurzy šití a patchworku)

MarietStyle

(dámské a dívčí oblečení)


Úvod » Rozpis jednotlivých kurzů » Oboustranná čepice + BONUS!

Rozpis jednotlivých kurzů / Oboustranná čepice + BONUS!

Kdy: 3.10.2016, 18:00

Kde: ve facebookové skupině Šijeme s Ajkou a Luckou

Jak: kurz bude probíhat formou vložených fotografií, instrukcí a on-line podpory

Cena: ZDARMA

V závěru 1. on-line kurzu společného šití jsme vám slíbili jeden oddechový projekt. Takovou rychlovku, abyste po ušití kabelky protáhli namožené a ztuhlé svaly a zužitkovali stará trika.

A protože se blíží podzim a teploty pomalu, ale jistě klesají, zvolili jsme šití vhodné pro tyto dny - oboustrannou čepici. Pro ženy, děti nebo muže...

Je to rychlé a jednoduché šití a starší děti, zejména pak slečny, jistě ocení, že můžou čepice střídat nejen podle nálady, ale i podle právě zvoleného outfitu ;-)

K ušití oboustranné čepice vám budou stačit 2 stará úpletová trika nebo tepláky, na kterých si čepici vyzkoušíte a vychytáte případné mouchy. A jak zjistíte, že je to opravdu jednoduché, určitě se pak rádi pustíte do dalších. Na ty už si můžete koupit nové barevné úplety, které pošmourné podzimní dny krásně rozzáří! :-)

Kdo má overlock nebo alespoň overlockový steh, určitě ho nebude váhat použít. My ostatní si vystačíme s rovným stehem a klasickým úzkým cikcakem.

Hodit se vám budou jehly do šicího stroje s označením STRETCH - pro šití úpletů a elastických materiálů a pro vytištění střihu tiskárna. Klasické polyesterové nitě, pravítko, tužku a nůžky jistě doma máte.

Kdo bude šít z nových úpletů, bude potřebovat dva čtverce jednoho úpletu o rozměru cca 35x35cm a dva čtverce druhého úpletu o stejných rozměrech. Spotřeba látky je uváděna pro max výšku čepice 35cm.