Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


ČLÁNKY pro odkazy

AMA_tér klub na FB pro zákaznice eshopu www.ama-ter.cz, které chtějí být v komunitě švadlenek se stejným nadšením, diskutovat, inspirovat se, účastnit se společných bonusových šití, zasoutěžit si či čerpat věrnostní výhody.


 

Podmínky pro vstup do klubu

Požádat o vstup do klubu je možné kdykoliv během roku.

Žádosti budou schvalovány těm zákaznicím, které před odesláním žádosti o vstup do skupiny zakoupily alespoň:

 • tři fotonávody nebo tři DO-DO balíčky nebo kombinaci obojího na www.ama-ter.cz za posledních 12 po sobě jdoucích kalendářních měsíců
 • odpověděly na vstupní otázku (otázka je položena pro kontrolu objednávek v eshopu)

 

Podmínky členství v klubu

Každé členství v klubu je pololetní. Aby vaše členství bylo prodlouženo, je potřeba v každém pololetí zakoupit alespoň tři fotonávody nebo tři DO-DO balíčky nebo kombinaci obojího.

Pololetí je stanoveno na:

 • únor - červenec
 • srpen - leden násl. roku

Členství v klubu budou aktualizována vždy první dny nového pololetí.


Členské výhody (podrobnější informace o výhodách najdete v souborech ve skupině)

 • KLUBOVÉ CENY - fotonávody nakupujete se slevou 15%
 • 14-ti denní PŘEDNOSTNÍ NÁKUP nových fotonávodů a DO-DO balíčků
 • jedno SPOLEČNÉ ŠITÍ během pololetí ZDARMA
 • BONUSY v podobě jednodušších šicích projektů ZDARMA
 • NADSTAVBY k vybraným fotonávodům (rozšíření základního fotonávodu)
 • zajímavé a užitečné RADY & TIPY pro šití
 • 5% SLEVU na nákup látek u Nelyany (www.nelyana.cz)

 

Ukončení /znovuobnovení členství

Se členkami, které v daném pololetí Podmínky členství v klubu nesplní (tzn. nekoupí tři fotonávody, tři DO-DO balíčky nebo kombinaci obojího během pololetí), se rozloučíme a s tím skončí i veškeré výhody a slevy z klubu plynoucí.

 

Pro opětovný vstup do klubu musíte znovu splnit Podmínky pro vstup do klubu. Tzn. opět zakoupit jakékoliv tři fotonávody nebo tři DO-DO balíčky nebo kombinaci obojího. V potaz se budou brát objednávky vytvořené od data ukončení vašeho členství v klubu, ne za posledních 12 po sobě jdoucích kalendářních měsíců. O opětovný vstup musíte znovu požádat odesláním žádosti o připojení se ke skupině.

 

Autorství

Kopírování, volné šíření či přeposílání jakéhokoliv souboru ze skupiny či fotonávodů (ať už placených nebo volně dostupných v klubu) bude bráno jako porušení autorských práv a důvod k ukončení členství v klubu.


 

Vstup do AMA_tér klubu


Vítejte ve světě kovových rámečků.

V mánii, která nás pohltila a kterou nazýváme "rámečková".

 

Ano, řeč bude o kovových rámečcích, které se používají pro vyztužení rámečkových taštiček, penálů a nejrůznějších pouzder, košíčků/boxíků či dokonce velkých tašek a kabelek.

Pojďme si je nyní blíže představit.

Většina rámečků se vyrábí z drátů o průměru 4,5mm. Pro šití kosmetických taštiček, pouzder a košíčků jsou ideální. Jsou dostatečně pevné a přitom v tunýlků nevytváří nevzhledné "vybouleniny".

Tyto rámečky můžeme rozdělit do několika kategorií:

 • zkosené s dlouhými nožičkami (čtyři základní velikosti)
 • pravoúhlé s dlouhými nožičkami (čtyři základní velikosti)
 • zkosené s krátkými nožičkami (čtyři základní velikosti)
 • čtvercové rámečky (dvě základní velikosti)

Při výběru rámečků musíte zvážit, co z nich plánujete ušít.

Pokud se rozhodnete pro kosmetické taštičky či organizéry, doporučujeme použít rámečky s dlouhými nožičkami, zkosené nebo pravoúhlé. Obojí jsou pro ně primárně určené, avšak každý tvar rámečku dodá taštičce jiný, konečný vzhled.

Pokud si přejete ušít nízký penál na prupisky, pouzdro na brýle či obal na flétnu, doporučujeme využít zkosené rámečky s krátkými nožičkami. S dlouhými nožičkami byste tak nizoučkou taštičku neušily, respektive ušily, ale ocásky zipu by se nepěkně tahaly po zemi.

A posledním, trošku specifickým rámečkem je rámeček čtvercový. Můžete jím vyztužit látkový košíček/boxík. Ten vám bude krásně držet pravoúhlý tvar a nebude se prohýbat ani v případě, že košíček/boxík zavěsíte (v současné době se rámečky nevyrábějí).

Z drátu o průměru 6mm jsou vyráběny rámečky kabelkové. Jsou pevnější a silnější a pro kabelky se více hodí. Tunýlek je více vyplněný a působí robustnějším dojmem. A to u kabelek chceme! Tyto rámečky jsou pouze v pravoúhlém provedení. Zkosené nožičky při zkušebním šití nepřirozeně odstávaly, takže se výroba kabelkových rámků se zkosenými nožičkami zrušila (v současné době se kabelkové rámečky nevyrábějí).

Už jste někdy slyšeli o DO-DO balíčkách? Jestli ne, tak poslouchejte...

Chtěli byste si vyzkoušet ušít nějaký výrobek podle mého návodu, ale nemáte doma všechen potřebný materiál a nechcete hned nakupovat výztuhy, látky a potřebnou galanterii ve větším množství? Nebo si nejste jisté, zda se vám bude taštička dobře šít a jako hotová vůbec líbit? Pak vás možná potěším, protože právě pro vás připravuji kreativní DO-DO balíčky na vybrané taštičky, pouzdra a kabelky.


Co si pod DO-DO balíčkem představit?

Kompletní sadu včetně PDF fotoNÁVODU, která je určená pro ušití právě jedné taštičky, pouzdra, kabelky či tašky.

A jak to funguje v praxi?

Vyberete si balíček, který se vám líbí - ať už konkrétním výrobkem nebo kombinací látek. Dokoupíte správně barevné nitě, navléknete je do šicího stroje a taštičku či kabelku DOšijte DOma! Odpadne vám objednávání a shánění materiálu, stejně jako velké přípravy před šitím. Vy jen jednoduše vytáhnete z balíčku materiál, otevřete si fotoNÁVOD, který vám zašlu ve formě PDF na váš email a šijete. Snazší už to být nemůže!

DO-DO balíčky najdete na eshopu www.ama-ter.cz v sekci DO-DO balíčků.