Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Novinky
  3. Nový vzhled eshopu
Nový vzhled eshopu
02.06.2019

Za necelé dva měsíce to budou přesně 4 roky, kdy přišla první objednávka z nově založeného eshopu. V prodeji byly pouze rámečky k výrobě kosmetických taštiček a design byl velmi jednoduchý. Pamatujete ještě na tuto fotografii v záhlaví?


Postupem času se sortiment rozrostl o další produkty - fotonávody k šití tašek, kabelek, etujek..., doplněna byla galanterie a poté i kompletní DO-DO balíčky, které si okamžitě získaly vaši přízeň. Něco přibylo, jiné ubylo a změnilo se i záhlaví eshopu, které pak zůstalo beze změny téměř tři roky. Usadil se tam můj oblíbený motýlek. Ten ale první červnový víkend odlétl a s ním i spousta galanterie, které se v současné době bohužel nemůžu věnovat.

Dnes na eshopu najdete hlavně fotonávody a DO-DO balíčky, zmíněnou galanterii jen ve velmi úzkém sortimentu. Když narazím na něco neobvyklého, zajímavého, oblíbeného, zorganizuji pro vás předobjednávku ve skupině na FB. Do sekce galanterie na eshopu pak poputují pouze přebytky, které z předobjednávek zůstanou nebo které objednám navíc.

A poslední, přesto však největší novinkou, kterou na eshopu zaznamenáte, budou blogové články s radami a tipy, jak si poradit při šití, když potřebujete udělat v návodu menší či větší úpravy.

Díky všem těmto okolnostem přišel čas na novou podobu eshopu. Snad se rychle "zabydlíte" a budete se sem i nadále rády vracet!

Lucie alias AMA_tér

Informace pro zákazníky

Obchodní podmínky
Nákup v EUR

Kontakty
Lucie Jeřábková
Copyright © 2019, AMA_tér
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz