Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu a analytické účely využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 


Klubová sleva 5-20% (platí pro nákup placených fotoNÁVODŮ)

 

Novým členům, registrovaným na eshopu www.ama-ter.cz, je automaticky přiřazena sleva ve výši 5% na nákup fotonávodů.

Tato sleva může dále růst a dosáhnout až výše 20%, podle celkového počtu zakoupených návodů (včetně DO-DO balíčků):

  • sleva 10% - zakoupených 7 až 10 návodů (včetně DO-DO balíčků)
  • sleva 15% - zakoupených 11 až 20 návodů (včetně DO-DO balíčků)
  • sleva 20% - zakoupených 21 a více návodů (včetně DO-DO balíčků)

Pro přiřazení slevy je nutné mít na eshopu vytvořenou registraci do zákaznické sekce.

Pokud jste před odesláním žádosti o vstup do FB klubu registraci do zákaznické sekce na eshopu MĚLI, slevu jsem vám přiřadila a vy od této chvíle můžete po přihlášení do zákaznické sekce nakupovat fotonávody se slevou.

Pokud ještě registraci do zákaznické sekce NEMÁTE, je potřeba ji vytvořit a následně mě informovat, abych vám slevu přiřadila.

Pro nakupování se slevou se vždy musíte přihlásit do zákaznické sekce eshopu. Jedině tak se vám budou ceny fotonávodů zobrazovat se slevou. 

Informace pro stávající členky klubu

Zákaznicím, které jsou členkami klubu od 1.1.2018 a mají slevu ve výši 20%, bude tato sleva ponechána, pokud splní původní podmínky klubu, tj. v období od 1.8.2018 do 31.1.2019 zakoupí alespoň 1 fotonávod nebo 1 DO-DO balíček. V opačném případě se sleva sníží podle nových pravidel na 5% nebo se přiřadí podle jedné z výše uvedených kategorií. Členství v klubu nebude ukončeno jako dříve, pouze se upraví výše slevy.

Zákaznicím, které jsou členkami klubu od 1.8.2018 a mají slevu ve výši 15%, bude tato sleva ponechána, pokud splní původní podmínky klubu, tj. v období od 1.8.2018 do 31.1.2019 zakoupí alespoň 3 fotonávody (počítají se i DO-DO balíčky). V opačném případě se sleva sníží podle nových pravidel na 5% nebo se přiřadí podle jedné z výše uvedených kategorií. Členství v klubu nebude ukončeno jako dříve, pouze se upraví výše slevy.

 

Jak registraci do zákaznické sekce vytvořit?

K registraci nového zákazníka využijte tlačítko „Nová registrace“, které najdete v pravém horním rohu eshopu.

 

Po přihlášení do zákaznické sekce a po tom, co vám slevu přiřadím, si můžete zkontrolovat, zda je u vašeho účtu
sleva načtena.